Hukuk & Danışmanlık Hizmetleri
Yerel ve uluslararası alanda bilgili ve
tecrübeli ekibimizle hizmet sunmaktayız.

İcra ve İflas Hukuku

Ana sayfa Faaliyet Alanlarımız İcra ve İflas Hukuku

Yargı makamlarının işyükünün ağır olmasından ötürü yargılamalar yıllar sürebilmekte, hak sahibi alacaklı alacağının yargı organları tarafından tespit edilerek hüküm altına alınmasını çok uzun bir süre boyunca beklemek zorunda kalabilmektedir. Yapılan yargılama neticesinde alacaklının alacağına kavuşabilmesi ise büyük çoğunlukla icra daireleri aracılığıyla olabilmektedir; ancak ileri düzeyde İcra ve İflas Hukuku bilgisine sahip olmayan vatandaşlar İcra ve İflas Hukuku’nun çok teknik bir hukuk dalı olmasından ötürü kendilerine kanun tarafından sağlanan argümanları  etkili bir biçimde kullanamamakta, esasen haklı iken alacağına kavuşamama tehlikesi ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Andis Hukuk ve Danışmanlık Ofisi olarak, yıllardan beri sadece İcra ve İflas Hukukuyla ilgilenen özel ekibimiz aracılığıyla  elektrik dağıtım şirketlerinin, telekomünikasyon şirketlerinin ve bireysel müvekkillerimizin alacağına en etkili ve hızlı yoldan kavuşabilmesi için hizmet vermekteyiz.

İcra ve İflas Hukuku ile ilgili tüm danışmanlık ihtiyaçlarınız için tecrübeli, uzman ve profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.