Hukuk & Danışmanlık Hizmetleri
Yerel ve uluslararası alanda bilgili ve
tecrübeli ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda

Ana sayfa Hakkımızda

andis hukuk ve danışmanlık

2018 yılında kurulan andis hukuk ofisi, müvekkillerine en iyi hukuk hizmetini verebilmek ve sürekli gelişmekte olan yerli ve yabancı mevzuatın ortaya çıkardığı hukuki ihtiyaçlara cevap verebilmek için alanlarında uzman avukat kadromuzun bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

Hukuk ofisimizin genel prensibi müvekkillerimizi tanımak, müvekkiller ile sağlam ve uzun süreli ilişkiler kurmak, yerel ve uluslararası alanda hem danışmanlık hizmetleri sunmak, hem de her türlü hukuki sorunlarını hukuk temelinde çözüme kavuşturmak, hukuki yardımı uzman ekibimizle en iyi şekilde sunmaktır.

 

Temelleri 20 yıllık bir tecrübenin üzerine kurulmuş olan, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul ofislerimizde, her biri temel hukuki alanla ilgilenecek tecrübeli ve uzman avukatlarımızla güçlü bir organizasyon teşkil etmiş bulunmaktayız.

Çeşitli alanlarda bilgi ve tecrübe sahibi avukat kadromuzun hızlı ve etkili çalışmaları sayesinde müvekkillerimizin her türlü hukuki yardım ve ihtiyacına kalıcı çözümlerle cevap vermekteyiz.

Süreç içerisinde dinamik, yetenekli hukukçuları kadromuza katarak ve gelişimlerini sağlayarak müvekkillerimizin her türlü hukuki işlerindeki danışmanlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

Hukuki alandaki tecrübe ve itibarımız ile sizlere hukuk ve danışmanlık hizmetine daima hazırız.