Hukuk & Danışmanlık Hizmetleri
Yerel ve uluslararası alanda bilgili ve
tecrübeli ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Danışma Hattı:
0850 303 11 36

Ekibimiz

Ana sayfa Ekibimiz

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile hukuk danışmanlığı hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.

Her biri alanında uzman ve bilgili kadromuz ile tüm yurtta ve yurtdışında, birçok hukuki alanda ihtiyaç duyabileceğiniz hukuk danışmanlığı hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Süreçte yetenekli hukukçuları kadromuza katarak her geçen gün büyüyen ve güçlenen tecrübeli ekibimiz ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Avukat Emrullah BEYTAR
Kurucu Ortak

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetinden itibaren Ankara Barosunda mesleğini profesyonel şekilde icra etmektedir. Hukuk tecrübesini yansıttığı uzmanlık alanlarında müvekkillerine hukuk hizmetlerini ve danışmanlık faaliyetlerini sunmaya devam etmektedir. Ceza hukuku, anayasa hukuku, insan hakları hukuku ve spor hukuku uzmanlıkları arasındadır. Yabancı dili İngilizcedir.

Avukat İbrahim TOPÇU
Kurucu Ortak

2000 yılı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2003 yılından beri Ankara’da serbest avukatlık yapmaktadır. Bu süre zarfında; Türkiye’de iletişim, telekomünikasyon, enerji, bankacılık alanlarında hizmet veren büyük şirketlere avukatlık hizmetleri vermiştir. Sözleşmeler hukuku, enerji hukuku, sigorta hukuku uzmanlık alanları arasındadır. Trafik kazalarından doğan Destekten Yoksun Kalma ve İşgücü kaybından doğan zararlar ile bakıcı giderleri konusunda bilirkişilik yapmıştır. Yabancı dili İngilizcedir.

Avukat Muaz Salih YILDIRIM
Kurucu Ortak

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2001 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2002 yılından bu yana İstanbul ilinde serbest avukatlık yapmaktadır. Uzun yıllardan beri şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirket birleşmesi, vergi hukuku ve ticaret hukuku uzmanlık alanları arasındadır. Bu hukuki alanlardaki çalışmalarını yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve itibar ile başarılı şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Yabancı dili İngilizcedir.

Avukat & Arabulucu Muammer ÖZ
Kurucu Ortak

Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2004 yılı mezunudur. 2006-2018 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Müşavirliğinde Avukat olarak çalışmıştır. 2009 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Bölümünde yüksek lisans derecesi aldı. 2009- 2010 döneminde kayıt olduğu Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Doktora Programı devam etmektedir. İdare hukuku, anayasa ve insan hakları hukuku alanında çalışmalar yapan ÖZ akademik bilgisi ile kurum tecrübesini birleştirerek hukuk hizmetini serbest meslek alanında icra etmek istemektedir. Yabancı dili İngilizce ve Almancadır.

Avukat Mehmet Rauf ÇİÇEK
Kurucu Ortak

Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 2000-2006 yılları arasında muhtelif kurum ve kuruluşlarda kamu avukatlığı ve yöneticilik vazifelerini profesyonel şekilde gerçekleştirmiştir. 2006 yılından itibaren Diyarbakır Barosuna bağlı olarak uzmanlık alanlarında serbest avukatlık hizmetini bilgi ve tecrübesi ile icra etmektedir. İş hukuku, gayrimenkul hukuku ve idare hukuku uzmanlıkları arasındadır. Bu alanlardaki çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Avukat & Arabulucu Selahattin ÇOBAN
Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılında mezun olmuştur. 2003 yılından itibaren Diyarbakır ilinde serbest avukatlık yapmaktadır. Hukuk ve insan hakları alanları ile ilgili çeşitli seminer ve eğitimler gerçekleştirmiştir. İcra ve Ceza alanında üstün başarı göstermiş, enerji, telekomünikasyon, bankacılık, inşaat gibi çeşitli sektörlerde hizmet veren önemli firmalara avukatlık, danışmanlık hizmeti sunmuştur. Hukuk alanında birçok yerel ve ulusal şirketin avukatlığının yanı sıra danışmanlık hizmetini de bilgi ve tecrübesi ile sürdürmektedir.

Avukat
Derya TANRIVERDİ

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2010-2014 yılında mezun oldu. Avukatlık ruhsatını Diyarbakır barosundan alan Av. Derya TANRIVERDİ 2014 yılından bu Diyarbakır ilinde serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Uzmanlık alanları; borçlar hukuku, medeni hukuk, sigorta hukuku, ceza ve ceza usul hukuku, iş hukuku’dur.

Avukat
Etem TUNÇ

2012 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 4 yıldır serbest avukatlık yapmaktadır.

Kurum icra dosyaları ve ceza davaları konusunda deneyimi bulunmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Avukat
Faruk Cevdet OĞUZ

Av. Faruk Cevdet OĞUZ avukatlık stajını 2017 yılında ofisimizin Ankara şubesinde tamamlamıştır. Stajını takiben ofisimizde avukat olarak çalışmaya başlamış ve halen çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle İş Hukuku, Sigorta hukuku, Ticaret Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında çalışmalar yapmıştır ve bu çalışmalarına devam etmektedir.  Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü(WIPO) ve Ankara Üniversitesi’nde Fikri Mülkiyet Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Japonca bilmektedir.

Tecrübeli, yetenekli ve uzman kadromuz ile birçok alanda hukuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.​