Hukuk & Danışmanlık Hizmetleri
Yerel ve uluslararası alanda bilgili ve
tecrübeli ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Online Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Ana sayfa Online Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Online Hukuki Danışmanlık / Online Danışmanlık Nedir?

Online (çevrimiçi) hukuki danışmanlık; avukatlık hizmeti ihtiyacınızı evinizden dahi çıkmaksızın internet erişiminizin olduğu her yerden, bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz yardımıyla, dilediğiniz gün ve saatte, alanında uzman avukatımız ile canlı görüntülü görüşme yoluyla karşılamanızı sağlayacak bir platformdur.   

Günümüz teknolojisinin bize sağladığı kolaylıklardan biri olan görüntülü görüşme sayesinde kafanıza takılan hukuki olay ve olguları,  pratik ve kolay şekilde bize danışabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için vekâletnameye ihtiyaç olmadığı gibi herhangi bir ön sözleşme yapılması da gerekmemektedir.

Online hukuki danışmanlık hizmeti alabilmek için izlenmesi gereken yol:

Her şeyden önce çevrimiçi hukuki danışmanlık hizmeti alabilmek için internet erişiminiz olması gerekmektedir. İİnternet erişimi olan bir ortamda görüşme anında kullanacağınız telefon veya tabletiniz aracılığıyla “Google Meets” linki üzerinden görüşme sağlanacaktır. Ancak bunun öncesinde sitemizin sağ alt kısmında bulunan Whatsapp uygulaması uzantısını kullanarak uzman avukatlarımızla görüşüp randevu almanız gerekmektedir. Randevu almadan önce görüşmek istediğiniz süreye uygun danışma ücretini havale yoluyla ödemeniz ve ödeme dekontunu da whatsapp uygulaması aracılığıyla tarafımıza göndermiş olmanız gerekmektedir. Aldığınız randevu saatinde size göndereceğimiz bağlantı linkine tıklayarak görüntülü ve/veya sesli şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. 

Online hukuki danışmanlık hizmeti ücret tarifesi 

10 dakikalık görüşme ücreti → 300 TL 

15 dakikalık görüşme ücreti → 500 TL 

30 dakikalık görüşme ücreti → 750 TL 

1 saatlik görüşme ücreti       → 1200 TL 

Temelleri 20 yıllık bir tecrübenin üzerine kurulmuş olan, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul ofislerimizde, her biri temel hukuki alanla ilgilenecek tecrübeli ve uzman avukatlarımızla güçlü bir organizasyon teşkil etmiş bulunmaktayız.

Çeşitli alanlarda bilgi ve tecrübe sahibi avukat kadromuzun hızlı ve etkili çalışmaları sayesinde müvekkillerimizin her türlü hukuki yardım ve ihtiyacına kalıcı çözümlerle cevap vermekteyiz.

Süreç içerisinde dinamik, yetenekli hukukçuları kadromuza katarak ve gelişimlerini sağlayarak müvekkillerimizin her türlü hukuki işlerindeki danışmanlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

Hukuki alandaki tecrübe ve itibarımız ile sizlere hukuk ve danışmanlık hizmetine daima hazırız.